Wesele

Imprezę weselną prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza imprezy weselnej. Wszyscy klienci traktowani są przez nasz zespół weselny indywidualnie. Program imprezy, począwszy od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej przy dźwiękach Marsza, powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i zabawy oczepinowe z ciekawymi konkursami i wróżbami weselnymi omawiane są szczegółowo na wczeniej ustalonym spotkaniu.
Zespół na wesele PLAY gra muzykę wszystkich pokoleń, od szalonych lat ’60-tych przez utwory z lat ’70 i ’80-tych, muzykę weselną i biesiadną, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe.
Czas między blokami muzycznymi wypełniamy klimatyczną muzyką z płyt. Prowadząc imprezę weselną prezenter pełni również rolę wodzireja. Doskonały repertuar, mnogość gatunków muzycznych i sposób aranżacji spodoba się wszystkim, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Na Państwa życzenie możemy rozszerzyć repertuar o dowolnie wybrane utwory. Postaramy się zrealizować każdy pomysł na uatrakcyjnienie i usprawnienie imprezy weselnej.

Pierwszy taniec jest jedną z najbardziej romantycznych chwil podczas przyjęcia weselnego. Młodzi mogą wtedy beztrosko patrzeć sobie głęboko w oczy i chociaż na chwilę zapomnieć o całym świecie. Wiele par, dobierając muzykę kieruje się słowami utworu, bądź samą melodią lub mają własną piosenkę, z którą łączą się miłe wspomnienia.

pierwszy

Chcąc ułatwić Państwu wybór utworu na pierwszy taniec, wyselekcjonowaliśmy piękne piosenki, które pomogą w dokonaniu tej trudnej decyzji.

– Przetańczyć z tobą chcę … – Anna Jantar
– Wielka miłość – Seweryn Krajewski
– Bo Jesteś Ty – Krzysztof Krawczyk
– Chcę tu zostać – Farba
– Zabiorę Cie Własnie tam – Kancelaria
– Zawsze Tam Gdzie Ty – Lady Pank
– Noce i dni – walc wiedeński
– Chodź Pomaluj Mój Świat – 2+1
– Do Nieba – Blue Cafe
– Tylko bądź – Tomasz Karolak
– What is Love Got To Do – Tina Turner
– Nothing’s Gonna Change My Love For You – Glenn Medeiros

To tylko niektóre utwory, które proponujemy na pierwszy taniec. Na specjalne życzenie Państwa Młodych przygotowujemy dowolnie wybrane utwory. Życzymy by Wasz pierwszy taniec był jednym z najwspanialszych przeżyć na przyjęciu weselnym.

Dziś, oczepiny wiązane są z konkursami, które mogą rozruszać gości weselnych. Kolejno, Panna Młoda i Pan Młody rzucają swoje atrybuty, a zgromadzeni wokół goście próbują złapać welon lub muszkę (ewentualnie krawat). W pierwszej kolejności to Panna Młoda rzuca za siebie welon. Wokół pary, w rytm muzyki, tańczą zgromadzeni uczestnicy zabawy. Tradycja mówi, że ta która złapie welon, jako następna pójdzie za mąż. Po pannach, wokół pary zbierają się kawalerowie i zabawa wygląda podobnie. W celu uatrakcyjnienia widowiska często wodzirej stosuje pewne triki, by zabawa była weselsza, np. panowie mogą tańczyć w kółeczku w pozycji na kucaka. Dodatkowo, aby wykluczyć celowość rzutów młodej pary, zasłania się im oczy opaską. Oczepinom towarzyszą zabawy, konkursy i przyśpiewki.

Zabawy oczepinowe ustalamy z Państwem Młodym we wcześniej ustalonym terminie. Jesteśmy otwarci na propozycje zabaw, które miałyby się odbyć podczas imprezy weselnej.

Zabawy oczepinowe

wodzirej Playwesele z Gliwic

Dobrym zwyczajem podczas każdego wesela jest zaplanowanie podziękowań dla rodziców (dedykowana piosenka i wspólny taniec z rodzicami). Będzie to dla nich z pewnością jeden z ważniejszych momentów całego wesela. Hitem jest zdecydowanie utwór Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. Podziękowania mogą zakończyć się toastem wznoszonym przez Pana Młodego.

Tort weselny jest współczesną wersją dawnego chleba czy słodkiego ciasta, które było symbolem dostatku i wszelkiego dobra. Aby te dobra stały się udziałem poślubionej pary, musiała ona podzielić się słodkim ciastem z jak największą liczbą osób, aby to co oddają, hojnie wróciło do nich na nowej drodze życia.
Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa klimatyczny utwór, który podkreśli wyjątkowość tej chwili.

 

Zabawy typu „Taniec z Gwiazdami”, „Pociąg” czy „Kółeczka intergracyjne” to nasza specjalność i nierozłączne elementy zabaw weselnych które prowadzimy.

Blok DJ

Na życzenie klienta możemy zorganizować blok DJ z aktualnymi przebojami muzyki dance.

Coś dla dzieci..

Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych gościach weselnych. Dla dzieci mamy przygotowany specjalny blok z zabawami i atrakcjami.